Polecamy atrakcje

Każdy turysta przebywając u nas spędzi czas w sposób odpowiadający własnym potrzebom. Lubiącym las i dzikiego zwierza, polecamy wędrówki po Puszczy Białowieskiej, w czasie których można spotkać m.in. Króla Puszczy - żubra. Przy miejscowości Wasilkowo znajduje się Rezerwat "Bagno". Jest to rezerwat ptaków, w związku z tym ornitolodzy i inni miłośnicy ptaków będą mogli rozkoszować się obserwacjami ulubionych ptaków.

Lubiących wędkowanie zapraszamy na łowiska w pobliskim Zalewie Siemianówka, który obfituje w ryby z rodziny szczupakowatych. Tym pasjonatom połowów, którzy nie chcą wyjeżdżać na zalew, polecamy skorzystanie z naszego zarybionego stawu, który służy także za wspaniałe miejsce do kąpieli.

Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą popływać na kajaku czy łódce po Zalewie Siemianówka.

 

 

Wieczorem można upiec własnoręcznie złapane rybki w specjalnym piecu oraz zrelaksować się w saunie fińskiej oraz zanurzyć ciało w ruskiej bani. Po zakończonym dniu można obserwować zachodzące słońce kołysząc się na dużej drewnianej huśtawce. Zapraszamy także do posmakowania regionalnych specjałów przez nas przygotowanych.

Zapraszamy też zapalonych grzybiarzy do odwiedzenia podlaskiego regionu, gdzie nasze lasy obfitują w dorodne okazy grzybów.

Wczasowicze mają do dyspozycji nasze rowery lub mogą pozostawić własny sprzęt w stojakach na naszej posesji. Proponujemy stojak rowerowy w kształcie litery U. Pozwalają one na przymocowanie zarówno ramy roweru jak i kół do stojaka. Rowery o typowym kształcie ramy możemy przypiąć nawet jednym zapięciem typu "szekla" obejmując tylne koło i ramę.

Nasza kwatera, to także dogodne miejsce wypadowe w inne części powiatu hajnowskiego lub całego Podlasia, gdzie można poświęcić czas na zwiedzanie.

 

Script logo